Series
Ratings
200
MomRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
MamaRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Full House Take 2Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
The MissingRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
A Daughter Just Like YouRated ★ 4.0
Mother's GardenRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 4.0