Series
Ratings
239
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
MouseRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Under the PowerRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.0