Movies
Ratings
19
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0