Titles you rated
MaggieRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5- Off-LineRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The ChaseRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5