Movies
Ratings
240
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5