Titles you rated
BlindRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.0