Movies
Ratings
115
The IslandRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0