Series
Ratings
12
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5