Movies
Ratings
408
Queen of HeartsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5