Movies
Ratings
29
RatatouilleRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0