Series
Ratings
37
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0