Movies
Ratings
15 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 LimitlessRated ★ 5.0 LimitlessRated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
 Men in Black 3Rated ★ 4.0 Men in Black 3Rated ★ 4.0
 The ThievesRated ★ 5.0 The ThievesRated ★ 5.0
 The Face ReaderRated ★ 4.5 The Face ReaderRated ★ 4.5
 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
 Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
 Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
 X-Men: First ClassRated ★ 5.0 X-Men: First ClassRated ★ 5.0
 Inside OutRated ★ 4.0 Inside OutRated ★ 4.0
 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0 Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0