Movies
Ratings
30
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Home AgainRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Never Been KissedRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 5.0