Movies
Ratings
445
Architecture 101Rated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 1.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Conan the BarbarianRated ★ 1.5
The Legend of HerculesRated ★ 1.5
Bulletproof MonkRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 2.5
Sucker PunchRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0