Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5