Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0