Series
Ratings
105
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
When We Were YoungRated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0