Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
I've Got My Eye on YouRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 2.5- Coffee HouseRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 2.5
Que Sera, SeraRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 3.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 2.5
Lie to MeRated ★ 2.5
My First TimeRated ★ 2.5
What's Up FoxRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0