Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.0