Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Secret InvasionRated ★ 2.0
Love GenerationRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0