Titles you rated
Sweet DreamsRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0