Series
Ratings
40
Another Miss OhRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 1.0
Gokusen Season 2Rated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 2.0- GokusenRated ★ 1.5