Movies
Ratings
40
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
Thermae RomaeRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0