Series
Ratings
80
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0- Family's HonorRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Middle School Student ARated ★ 4.5
Idle MermaidRated ★ 4.0
BloodRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0