Movies
Ratings
23
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0