Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 1.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0