Series
Ratings
98
TazzaRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 0.5- Flames of DesireRated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0