Series
Ratings
17
You're My PetRated ★ 0.5
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Convenience Store Boy FriendsRated ★ 0.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Yona of the DawnRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5