Series
Ratings
74
Partners for JusticeRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 4.0