Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.0- Awkward.Rated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.0- Awkward.Rated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0