Movies
Ratings
418
ThirstRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
SisterRated ★ 1.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 1.0
Escape RoomRated ★ 4.0