Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5