Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
All About My MomRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5