Titles you rated
HerRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
The Delinquent SeasonRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5