Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
EliteRated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
VRated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 2Rated ★ 3.5