Titles you rated
The PlanRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
WindstruckRated ★ 4.0
S DiaryRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 1.5
A Better TomorrowRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 0.5