Titles you rated
Bel AmiRated ★ 0.5
A New LeafRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0