Series
Ratings
34
Boston LegalRated ★ 5.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0- HERORated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0- Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5