Movies
Ratings
181
White ChicksRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0