Series
Ratings
55
I am Your TeacherRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0