Series
Ratings
98
Another Miss OhRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 2.5
A Song to the SunRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 2.5
Ohlala CoupleRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5