Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
Gran TurismoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 1.0
Breaking SurfaceRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0