Movies
Ratings
16
AssassinationRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0