Series
Ratings
94
HorimiyaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0