Movies
Ratings
15
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0