Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0