Movies
Ratings
134
Just FriendsRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Elton John: UncensoredRated ★ 4.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Jackie BrownRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0- Tenderly CrunchRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Military DogRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0