Movies
Ratings
647
GreenbergRated ★ 3.5
FlowRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.0
In BrugesRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 4.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 1.0
The ShamelessRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
The CelebrationRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
SaltburnRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0