Movies
Ratings
90
The ClassicRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0