Titles you rated
The Last EmpressRated ★ 1.5
SignRated ★ 3.0
Star's LoverRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- MinaRated ★ 2.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
- Magic Knight RayearthRated ★ 3.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 3.5- Koby-KobyRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 2.5